درباره ما

سپاس خدایی را که اول است بدون انکه پیش از او اولی باشد و اخر است بدون انکه پس از او اخری باشد خدایی که دیده های بینندگان از دیدنش فرو مانده و اندیشه های توصیف کنندگان از وصفش عاجز شده اند .

 بار الها تو را هزاران بار سپاس میگوییم که این محقران را لطوفت داده ای تا بتوانند سالهای پر افتخار را در خدمت رسانی به خلق و ملت پر افتخار ایران اسلامی بگذرانند .

تو را حمد و سپاس گوییم که توانسته ایم با اتکا به روح والا شهدای طیبه و در پیروی از امر ولی فقیه فقیدمان حضرت ایت الله امام خمینی (ره) و در راستا رهنمود های رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی ایت الله العظما خامنه ای  مد ظله العالی قدم برداریم .

شرکت ایده پرداز تجارت مهر آفاق همواره در تلاش بوده است که با ارائه راهکارهایی نوین امرمهم کارآفرینی را در این مرز وبوم ارتقا ببخشد و دست همت وتلاش وهمکاریش را به سمت همه هموطنان درهر نقطه ای ازاین خطه دراز کند .

دراین راستا با طراحی وتولید وب سایت بُنت جاب و با راه اندازی سرویس هوشمند کاریابی در زمینه اشتغال جوانان این مرز وبوم واخذ مجوز های قانونی از مراجع ذی صلاح راه اندازی نموده و لازم به ذکر است که شرکت ایده پرداز تجارت مهر افاق بر خود مهم دانسته بتواند نقش بسزایی در این امر مهم داشته باشد.

بدهی است که وب سایت بنت جاب امکاناتی فراهم کرده است که کارجویان محترم هم میتوانند رزومه شغلی خود را بر اساس مهارت و تجربه های که دارند در شهر مورد نظر خود بر اساس دسته بندی که به صورت دقیق تهیه شده است وارد کرده وکارفرمایان محترم می توانند با استفاده از رزومه ارائه شده توسط کارجویان نیروی کار امد خود را شناسایی و استخدام نمایند این امر میتواند در جهت تسریع فرایند استخدام نیروی مورد نظر و پیدا کردن نیروی متخصص در رابطه با نیاز کارفرمایان محترم کمک نماید

افتخار و هدف رسیدن به نقطه ای است که هیچ جوانی به علت بیکاری در سختی و تنگنا  نباشد و رونق وروزی حلال در پای سفره این مردم غیور ودلاور بیاید. و همچنین از دیگر ارزش های شرکت ایده پرداز تجارت مهر افاق در زمینه کار افرینی در سطح کل کشور عزیزمان جمهوری اسلامی میباشد که میتواند برای جوانان این مرز و بوم زمینه ساز اشتغال و همچنین  در یافتن نیروی انسانی مورد نیاز برای کارفرمایان هم  مثمر به ثمر  باشد .

درحال حاضر خداوند را هزاران مرتبه حمد وسپاس می گوییم که دست بنت در دستان قریب بر صد ها هزار نفردر سرتاسر ایران عزیزمان قرار گرفته است وآنان بابهره گیری ازخدمات این اپلیکیشن ها به خودکفایی اقتصادی وامنیت دریافت خدمات رسیده اند وامید داریم درسایه توجهات حضرت حق درآینده این جریان موفق وپیشرو بیش ازاین گسترش یابد.

پیداکردن شغل ونیروی کار به صورت حرفه ای  برای  کارفرمایان محترم و کارجویان عزیز یکی از جمله امکانات مجموعه شرکت ایده پرداز تجارت مهرآفاق می باشد که در سایه الطاف حق التعالی وحمایت بی بدیل بنت گروپ همواره پرچم بنت رادر اوج قله های افتخار آفرین به احتزاز در آورد.